Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ]
sponsor
Admin KP - Kullanım Rehberi

Soru - Cevap

Admin Kp , Kullanıcı Paneli ' ni Türkçe yapmak istiyorum nasıl yaparım ?

Admin Kp - Yapılandırma - Kontrol Paneli Tercihleri (Global) - Kontrol Paneli Lisansı

Türkçe {UTF-8} > Kutucunu seçiyoruz ve kaydediyoruz admin kp , kullanıcı paneli Türkçe olmuştur.

Forumu Türkçe yapmak istiyorum nasıl yaparım ?

Admin Kp - Yapılandırma - Genel Konfigürasyonu - Varsayılan Lisan

Türkçe {UTF-8} > Kutucunu seçiyoruz ve kaydediyoruz forumunuz Türkçe olmuştur.

Rank eklemek istiyorum nasıl yaparım ?

Admin Kp - Kullanıcı & Gruplar - Gruplar

Yeni Kullanıcı Grubu Ekle,
Başlık > Yetkilinin adı örnek ; Admin
Kısa Tanımlama > Yetkilinin rank açıklaması örnek ; Forum adminidir.
Kullanıcı Adı Stili > Yetkiliye ait özel stil , nasıl değiştireceğiniz diğer sorularda vardır.
Varsayılan Kullanıcı Başlığı > Yetkilinin başlığı örnek ; Admin
İzinleri kopyala > İstediğiniz grubun izinlerini yeni grup ile aynı yapabilirsiniz.
Grup Resmi > Yaptığınız rütbenin resmini upload edip linkini oraya yapıştırın.

Eğer diğer kullanıcıların ranklarını değiştirmek istiyorsanız sadece ,
Grup Resmi > Yaptığınız rütbenin resmini upload edip linkini oraya yapıştırın.

Üyelerin dolduracağı bir yazı alanı açmak istiyorum nasıl yaparım ?

Admin KP - Yapılandırma - Özel Profil Alanları

Yeni Profil Alanı Ekle,
Başlık > Profil alanının adı örnek ; İsim
Kısa Tanımlama > Profil alanının açıklanması örnek ; İsminizi yazınız
Alan Tipi > Yazı Kutusu
Maksimum Uzunluk > En fazla ne kadar karekter kullanabilir , örnek : 30
Bu gerekli yerleri doldurup , profil alanı kaydet butonuna basabilirsiniz.
Not : Kullanıcı tarafından düzenlenebilir mi? , Gerekli mi? , Profilden gizle? , bu alanların açıklamalarını okuyup istediğiniz gibi ayarlıyabilirsiniz.

Mesajlarda kullanılan ifadelere ifade eklemek istiyorum nasıl yaparım ?

Admin Kp - Yapılandırma - İfadeler

Yeni İfade Ekle,
İsim > İfadenin ismi örnek ; Gülücük
Yerine Gösterilecek Yazı > ; :gulucuk:
Resim Yolu > İfadenin upload ettiğiniz resim linkini oradaki linki silip yapıştırın.
İfadeyi kaydet ' e tıklayın ifadeyi eklemiş oldunuz.

Konularda kullanılan ifadelere ifade eklemek istiyorum nasıl yaparım ?

Admin KP - Yapılandırma - Mesaj İkonları

Yeni Mesaj İkon Ekle,
İsim > İfadenin ismi örnek ; Help
Resim Yolu > İfadenin upload ettiğiniz resim linkini oradaki linki silip yapıştırın.
İfadeyi kaydet ' e tıklayın ifadeyi eklemiş oldunuz.

Konularımı açarken herhangibir ifade eklemek istiyorum örnek ; Forum Hakkında ' ki bir kategoriye , Duyuru : ile başlıyan bir şey konu açmak istiyorum nasıl yaparım ?

Admin KP - Yapılandırma - Konu Önekleri

Yeni konu öneki ekle,
Önek > Konu açarken yanında seçmek istediğiniz ön ek ismini yazınız örnek ; Duyuru:
Görüntü Stili > Ön eki renklendirir örnek ; <font color="red"><b>Duyuru :</b></font>
Geçerli forumlara girip hangi forumlarda bu ekin kullanılabileceğini seçebilirsiniz.
Geçerli gruplara girip hangi grupların bu eki kullanabileceğiniz seçebilirsiniz.

Forumuna yeni kategori ve bir alt forum açmak istiyorum nasıl yaparım ?

Admin KP - Forumlar & Mesajlar - Yeni Forum Ekle

Kategori > Alt forumların temel forumudur örnek ; Forum Hakkında
Forum > Kategorinin alt forumudur örnek ; Soru - Cevap
Başlık > Başlığı yazınız örnek ; Forum Hakkında
Tanım > Açtığınız kategorinin tanımıdır örnek ; Forum hakkındaki duyuru vs. şeylerin konuşulduğu yerdir.
Ana Forum > Açtığınız kategorinin taşınacağı yeri seçeceğiniz seçenektir.

Forumu kaydet ' e tıklayın ve forumu , kategoriyi açtınız.

Forumuma tema yüklemek istiyorum nasıl yaparım ?

Admin KP - Şablon & Stil - Tema Yükle

Yerel Dosya > Temayı nereye kaydettiyseniz o XML ' nin üzerine tıklayın.
Url > Temanın XML url ' sini direk yazabilirsiniz.
Ana Tema > Bu ayara ellemeyin.
Yeni İsim > Temanın ismini yazınız örnek ; Destek Tema
Gelişmiş Seçenekler > Sürüm Uyumluluğunu Yoksay bu yazının yanındaki kutucuğu işaretleyin.

Tema Yükle ' e tıklayın ve istediğiniz tema yüklendi.

Temayı yükledim fakat nasıl kullanacağım ?

Admin KP - Şablon & Stil - Temalar

Yüklediğiniz temanın ismini bulun ve yanındaki sağa doğru giden oka tıklayın , temayı kullanmış oldunuz.

Forumu Kapatmak / Açmak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Forum Çevrimiçi / Çevrimdışı > Forum Kapalı > Evet / Hayır

Forum Adını Değiştirmek İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Genel Konfigürasyonu > Forum Adı > siteadı

Cookie Domain'ini Değiştirmek ( login logout sorununun çözümü )

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Genel Konfigurasoynu > Cookie Domain'i > .siteadı.com

Kullanıcı Başlıklarını Düzenlemek İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKP > Kullanıcı ve Gruplar > Kullanıcı Başlıkları > Değiştirmek İstediğiniz Kullanıcı Başlığının Sağıdaki Değiştir Butonuna Tıklayınız.. Yeni Başlık Eklemek için Sağ Üst Köşedeki "Yeni Kullanıcı Başlığı Oluştur" Butonuna Tıklayınız...

Cookie Yolunu Değiştirmek ( login logout sorunun çözümü )

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Genel Konfigurasoynu > Cookie Yolu > /forum

Kayıt Esnasında Güvenlik / Onay Resiminin Açılıp Kapatılması ( captcha )

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Genel Konfigurasoynu > Mesaj Gönderimi ve Kayıt için CAPTCHA Resimleri > açık / kapalı

Sayfa Yönlendirmelerini Açıp Kapatmak ( şimdi geldiğiniz yere yönlendirileceksiniz.... ) İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Server ve Optimizasyon Seçenekleri > Sayfa Yönlendirmeleri > Açık / Kapalı

Sayfanın En Altındaki Debug Bilgileri ( %5 PHP / %95 MySQL vs. gibi bilgiler )

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Server ve Optimizasyon Seçenekleri > Gelişmiş istatistikler / Debug Bilgileri > Evet / Hayır

Upload Yolu ( Eklentilerin Yüklenip Saklanacağı Yer )

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Server ve Optimizasyon Seçenekleri > Upload Yolu > ./uploads ( bu klasörün chmodu 777 olmalıdır )

Tarih ve Zaman Formatını Türkiye Konumuna Göre Ayarlamak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Tarih ve Zaman Formatları > Varsayılan Zaman Dilimi > GMT +2 Hours

Sayfa Başına Konu Sayısı - Konunun Sıcak Konu Olması için Kaç Cevap Yazılması Kaç Kere Görüntülenmesi Gerek Ayarını Yapmak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Forum Gösterimi (forumdisplay) Seçenekleri > Buradaki Seçenekleri İstediğiniz gibi Ayarlayın

Anasayfada Gösterilecek Alt Forum Sayısını Ayarlamak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Forum Anasayfa (index) Seçenekleri > Anasayfada Gösterilecek Alt Forum Sayısı > Buradaki Sayıyı 1000 yapın ne kadar altforumunuz varsa hepsi görünsün !

Bugün Doğum Günü Olanları Göster / Gösterme Ayarını Yapmak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Forum Anasayfa (index) Seçenekleri > Bugün Doğanları Göster? > Evet / Hayır

Kimler Çevrimiçini Göster / Gizle Ayarını Yapmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Forum Anasayfa (index) Seçenekleri > Kimler Çevrimiçiyi Göster? > Evet / Hayır

Sayfa Başına Gösterilecek Mesaj Sayısını Değiştirmek İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Konu Göster Seçenekleri > Sayfa Başına Mesaj: > Buradaki Sayıyı İstediğiniz gibi değiştirin

Hızlı Cevabı Göster / Gösterme Ayarını Yapmak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Konu Göster Seçenekleri > Hızlı Cevabı Göster > Açık / Kapalı

Çoklu Alıntı Tuşlarını Kapatıp Açmak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Konu Göster Seçenekleri > Çoklu Alıntı Tuşlarını Göster > Açık / Kapalı

'Benzer Konular' Tablosunu Göstermek İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Konu Göster Seçenekleri > 'Benzer Konular' Tablosunu Göster > Evet / Hayır

Üye Kaydını Durdurmak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Kullanıcı Kayıdı ve Profil Seçenekleri > Kayıtları Durdur > Evet / Hayır

Email Aktivasyonunu Açmak Kapatmak / Direk Kayıta Ayarlamak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Kullanıcı Kayıdı ve Profil Seçenekleri > Kayıt Metodu > Burada Instant Activition seçerseniz direk kayıt gerçekleşir eğer Send Email Verification seçerseniz Email Onay Kodu Gönderilir

Foruma Mod Atamak İstiyorum Nasıl Yapabilirim ?

AdminKP > Forum Yönetimi > Forumları Yönet >
Mod Atamak İstediğiniz Foruma Tıklayın ( Bu bir Alt Forumda Olabilir ) daha sonra açılan sayfada sağ tarafta yer alan "Yeni Moderatör" Butonuna Tıklayınız ve O Forumda Moderatör Olmasını İstediğiniz Nicki Yazıp Moderatör Ekle Butonuna Tıklayınız..

Aynı IP adresinden Maximum Kayıt Sayısını Ayarlamak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Kullanıcı Kayıdı ve Profil Seçenekleri > Aynı Ipden Maksimum Kayıt > Sayı Girin

Öneren ( Referans ) Sistemini Açıp / Kapatmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Kullanıcı Kayıdı ve Profil Seçenekleri > Öneren Sistemini Kullan > Evet / Hayır

Maksimum Avatar Boyutunu Ayarlamak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Kullanıcı Kayıdı ve Profil Seçenekleri > Maksimum Avatar Boyutları > 111x222

Flood Mesaj Koruması ( Mesaj Göndermek için x saniye Bekleyin ! ) Nasıl Yapabilirim ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Mesaj Gönderimi > Flood Mesaj Koruması > Açık / Kapalı
[ bunun altındaki seçenekten flood korumasının kaç saniyelik olacağını bir sayı girerek belirleyin ( sn. ) ]

Düzenleyen Yazısını Mesajlarda Göstermek / Kapatmak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Mesaj Gönderimi > 'Düzenleyen' yazısını Mesajlarda Göster > Evet / Hayır

Üye Listesini Kapatıp Açmak / Sayfa Başına Gösterilecek Üye Sayısını ve Gösterim Düzenini Ayarlamak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Üye Listesi > Bu Yolu İzleyerek Tüm Ayarları Yapabilirsiniz

Rep ( Karma ) Sistemini Kapatmak / Açmak İstiyorum Nasıl Yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Karma Sistemi > Karma Sistemi Fonksiyonlarını Aktifleştir > Evet / Hayır

Kategori ve forum eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

AdminKP > Forum Yönetimi > Yeni Forum Ekle > Gereken Alanları Doldurunuz..

Grup Liderlerini Diğerlerinden Ayrı Göstermek / Göstermemek ( Forum Takımı )

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Forum Takımını Göster Seçenekleri > Grup Liderlerini Ayır > Evet / Hayır

Özel mesajlaşmayı açıp / kapatmak istiyorum nasıl yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Özel Mesajlaşma > Özel Mesajlaşma Fonksiyonlarını Aktifleştir > Evet / Hayır

Takvim fonksiyonlarını açıp / kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Takvim > Takvim Fonksiyonlarını Çalıştır > Evet / Hayır

Portal ayalarını değiştirmek istiyorum nereden yapabilirim ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Portal Ayarları

Cookie Timeout =>> Kullanıcı / Ziyaretçi Siteden Ayrıldıktan Sonra Ne Kadar Dakika Daha Kimler Çevrimiçinde Görünsün.

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Kimler Çevrimiçi > Zaman Aşımı Süresi (dakika) > dakika cinsinden bir sayı giriniz ( örn : 3600 )

Ip banlamak , seçtiğim ip adresiyle kimse kayıt olamayacak nasıl yapabilirim ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Yasaklama Seçenekleri > IP Yasakla > Buradaki Kutucuğa Yasaklayacağınız IP adresini gireceksiniz.. Birden Fazlaysa Aralarına boşluk bırakmadan virgül koyacaksınız..

Nick banlamak seçtiğim nickle kayıt olunmuyacak nasıl yapabilirim ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Yasaklama Seçenekleri > Yasaklanan Rumuzlar > Buradaki Kutucuğa küfür yazın .. bu isimlerle üye olunmasını önceden engellemiş olacaksınız , birden çoksa virgülle ayırın...

İfade / smileys açıp , kapatmak ve gösterimini düzenlemek istiyorum nasıl yaparım ?

AdminKp > Forum Ayarları > Değiştir > Tıklanılabilir ifade ve BB Kodları > Burdaki Seçenekleri inceleyin

Şimdilik bu kadar , başka neler ekliyim konu altından belirtiniz aklıma geldikçe ekliyeceğim.

sponsor
Teşekkürler.

-Detaylı Anlatım Olmuş.
+Sabit
sponsor
Görevimiz Wink
sponsor
T.Huft buy laminine low from 29 usd USA +19492854745 Lamiderm in Hollywood Huft USA +19492854745 Huft, USA Sкуpe tatyana.huft3.
Health
sponsor
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Prey - Die Beute
Maggie stream en espanol
Facebook

agents of
WhenGirlsPlay com_17 06 12 Aidra Fox And Ayumi Anime Picture Wars XXX IMAGESE...
Download
Ruri No Shima

Pretty Little Liars Season 7 Episode 18 s07e18
American Gods (2017)
Marvel Super Hero Adventures: Frost Fight! 2015 ????? ????? 4.7

Spiel des Lebens
Happy Feet (Movie)
Ash vs Evil Dead (2015)
Maudy Ayunda - Cinta Datang Terlambat (Ost. Refrain)

Season 3 Episode 10 The Rapiest Pap Smear
descargar A Ghost Story (2017) pelicula completa 2017
sponsor

Netflix Movies
Bukos szakasz (2017)
Captain Fantastic STREAMING ITA (2016)
Adult Life Skills 2016 HDRip XviD AC3-iFT

1x8 season x episode Marvel's Luke Cage
David Edery
Working!!
Major Lazer
Nasza Polska. Cuda natury ebook

LOVE. (FEAT. ZACARI.)
Abelssoft CleverPrint 2012 Professional v4.0.0
Aftermath (2017)
Midnight Lace

Boy Meets Girl (season 1, 2)
sony vegas pro
Multilingual

Emma Watson
Amerikai Horror Story
sponsor

Update v20150506
Robert Klein: Unfair..
Sausage Party
Though Kevin has evidenced 23 personalities to his trusted psychiatrist, Dr. Fletcher, there remains one still submerged who is set to materialize and dominate all the others. Compelled to abduct three teenage girls led by the willful, observant Casey, Kevin reaches a war for survival among all of those contained within him—as well as everyone around him—as the ...
Stranger Things

Attack on Titan / A.O.T. Wings of Freedom 11.2 GB Game Download Torrent | BT
Deliver.Us.From.Evil.2014.BDRemux.(1080p).OlLanDGroup.mkv
WebCam Monitor

Web Drama
Saving HopeS05E11
Australia

Win it All 2017 HDRip XviD AC3-EVO
Gra o tron

Indonesian ?????????Suspicious.Partner?E03+E04????
Migos - Bad and Boujee (feat. Lil Uzi Vert)

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu Ismi: Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] - Yazar: Oyun Torrent
Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Full Indir Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Full Dinle Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Full Izle Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Download Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Yükle Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Free Download Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] ne demek Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] nasil oluyor Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] ücretsiz indir Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] fragmani Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Film Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Müzik Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] mp3 Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Videolari Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Resimleri Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Dizileri Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Sorun Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] hatasi Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Cözüm nedir Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] ne demek Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] nasil Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Programm Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Kurulum Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Yardim
Admin KP - Kullanım Rehberi [ DETAYLI ANLATIM ] Kim
| © Mod Yazari: ߀ЯK | Anahtar Kelime Bot Sürüm: 1.0.0 |
Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 80 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -